راهکارهای تجارت در تاجیکستان

با توجه  به استقبال خوب از کامنت قبل بر آن شدم که اطلاعات بیشتری در مورد تجارت در تاجیکستان در اختیار دوستان عزیز قرار دهم

همانگونه که میدانید بسته به فرهنگ هر قومی نیاز آن جامعه تغییر میکند. روشهای تجارت و فعالیت اقتصادی نیز متاثر از همین موضوع است. حالا برای تجارت و فروش کالایمان در کشور تاجیکستان چه باید بکنیم

آیا بنگاهی اطلاعاتی جهت راهنمائی کسانی که قصد تجارت در این کشور را دارند وجود دارد که متاسفانه در این زمینه میتوان گفت یا وجود ندارد یا اگر موجود است از توان عملی و راهبردی کافی برخوردار نیست. حالا چه باید انجام دهیم .خوب منطقی ترین راه این است که از تجربه افرادی که سالها در این کشور با فراز و نشیب های کاری آشنا هستند بهره ببریم .آیا آنها اطلاعات درستی در اختیار ما میگذارند؟

خوب به هر حال با مشورت با چند نفر میتوان نکات مثبت و خوبی را برای شروع بکار  بدست آورد. با توجه به سابقه چندین ساله بنده در این کشور خوشحال میشوم بتوانم کمکی هر چند ناچیز به هموطن خودم بکنم تا اینکه خدای نکرده مانند بسیار افرادی  که بدون آگاهی و اطلاعات کافی کالائی را وارد تاجیکستان نموده اند و دچار زیان های سنگینی شده اند (حالا چه به دلیل متناسب نبودن کالا در بازار این کشور یا مواجه شدن با افراد سودجو و کلاه بردار که بعضا ممکن است ایرانی باشند).

مطالب من در بخش فعالیت اقتصادی در آسیای میانه و بخصوص کشور تاجیکستان  ادامه دارد

در صورت نیاز به مشورت به شماره موبایل09332990102

یا ایمیل hosseinhadady@yahoo.com

 

/ 1 نظر / 295 بازدید
رستگارپور

ابراز تشکراز مطالب ارائه شده وآرزوی موفقیت برای شما اگر اطلاعاتی در مورد بازار خرید انواع لوله آهنی ویا نبشی وناودانی دارید ومتمایل به همکاری هستید می توانیم باهم کار کنیم.